Alternatiivreklaami võib defineerida kui informatsiooni edastamise võimalust igapäevases keskkonnas, kuhu traditsioonilise meediaga ei ole võimalik jõuda. Alternatiivreklaami kontseptsioon on üldiselt seotud asukoha, sisu ning uudse tehnoloogiaga. Õnnestunud alternatiivmeedia kampaania võtmeks on sõnumi ja reklaamipinna sidumine, mis võimaldab luua meeldejääva ja tähelepanu äratava koosluse. Alternatiivmeedia on aja jooksul järjest rohkem esiplaanile tõusnud, eriti tänu sellele, et traditsiooniline meedia on kaotamas tarbija jaoks oma mõjujõudu – uudsed lahendused äratavad rohkem tähelepanu ning pakuvad suurepärast võimalust täpse sihtgrupini jõudmiseks. Alternatiivmeedia lahendused on mitmekülgsed ja väga laialdaste võimalustega.

Ministry of Media tooteportfell on lai, hõlmates väga erinevate asukohtade kasutamise võimalusi. Kuna alternatiivmeediat ei piira traditsioonide kammitsad, siis leiame Teile ja Teie sihtgrupile sobivad lahendused seal, kus te neid oodata ei oskagi… õhus, maal, merel, rannas, tänavatel, katustel, kaubanduskeskustes, ülikoolides, ärikeskustes, spordiklubides, rongides, bussides, kohvikutes, klubides, põrandatel, lagedel, seintel, ustel, eskalaatoritel, liftides, riiulitel, ekraanidel, peeglitel, kassadel, kärudel, tšekkidel…. piire ei ole.

Täpsema informatsiooni saamiseks pöörduge meie poole!

Parklad on heaks kohaks oma reklaamisõnumite eksponeerimiseks, sest võimaldavad mõjutada kliente juba enne ostukeskkonda sisenemist.

Pakume võimalust kasutada kampaaniate tarbeks selliseid parklates olevaid pindu nagu:

- Parklate laternapostid
- Käruboksid
- Tõkkepuud
- Makseautomaadid
- Teed ja pinnakate

Lisaks pakume parklates erinevate reklaamitreilerite kasutamise võimalust.

Ootame kõiki kreatiivseid ideid, mis aitaks muuta parkla elavaks reklaamikeskkonnaks, et saaksime pakkuda oma klientidele vaheldusrikkaid ja meeldejäävaid lahendusi.

*Reklaamikliendid ja kujunduslahendused tuleb kaubanduskeskustega kooskõlastada.