Alternatiivreklaami võib defineerida kui informatsiooni edastamise võimalust igapäevases keskkonnas, kuhu traditsioonilise meediaga ei ole võimalik jõuda. Alternatiivreklaami kontseptsioon on üldiselt seotud asukoha, sisu ning uudse tehnoloogiaga. Õnnestunud alternatiivmeedia kampaania võtmeks on sõnumi ja reklaamipinna sidumine, mis võimaldab luua meeldejääva ja tähelepanu äratava koosluse. Alternatiivmeedia on aja jooksul järjest rohkem esiplaanile tõusnud, eriti tänu sellele, et traditsiooniline meedia on kaotamas tarbija jaoks oma mõjujõudu – uudsed lahendused äratavad rohkem tähelepanu ning pakuvad suurepärast võimalust täpse sihtgrupini jõudmiseks. Alternatiivmeedia lahendused on mitmekülgsed ja väga laialdaste võimalustega.

Ministry of Media tooteportfell on lai, hõlmates väga erinevate asukohtade kasutamise võimalusi. Kuna alternatiivmeediat ei piira traditsioonide kammitsad, siis leiame Teile ja Teie sihtgrupile sobivad lahendused seal, kus te neid oodata ei oskagi… õhus, maal, merel, rannas, tänavatel, katustel, kaubanduskeskustes, ülikoolides, ärikeskustes, spordiklubides, rongides, bussides, kohvikutes, klubides, põrandatel, lagedel, seintel, ustel, eskalaatoritel, liftides, riiulitel, ekraanidel, peeglitel, kassadel, kärudel, tšekkidel…. piire ei ole.

Täpsema informatsiooni saamiseks pöörduge meie poole!

Rimi hüper- ja supermarketid kuuluvad Baltimaade juhtivale jaekaubandusettevõttele Rimi Baltic AB.

Kokku on Eestis 10 Rimi hüpermarketit ning 13 supermarketit. Rimi kaupluseid külastab igakuiselt umbes 2 miljonit inimest.

Rimi kauplustes pakume järgmisi reklaamilahendusi:

Hüpermarketid:

- Euroaluse ümbrised
- Veiniosakonna A6
- Otsakleebised värske kauba külmikul
- A3 aluse juures/A4 riiulis
- Riiulilahendused
- Reklaamid ostukärudel
- Reklaamid kassapulkadel
- A3 kassatsoonis
- Põrandakleebised

- Põrandakleebised sissepääsu juures
- Kassatšekkide tagmine külg
- Allkirjapastakad
- Allkirjaalused
- Clip-on

Supermaketid:

- A4 riiulis või väljapaneku juures
- Veiniosakonna A6
- Reklaamid ostukärudel
- Allkirjapastakad
- Allkirjaalused
- Põrandakleebised sissepääsu juures
- Korvide toetuspinnad
- Riiulilahendused
- Kassatšekkide tagumine külg
- Clip-on

*Reklaamikliendid ja kujunduslahendused tuleb kauplustega kooskõlastada.