Alternatiivreklaami võib defineerida kui informatsiooni edastamise võimalust igapäevases keskkonnas, kuhu traditsioonilise meediaga ei ole võimalik jõuda. Alternatiivreklaami kontseptsioon on üldiselt seotud asukoha, sisu ning uudse tehnoloogiaga. Õnnestunud alternatiivmeedia kampaania võtmeks on sõnumi ja reklaamipinna sidumine, mis võimaldab luua meeldejääva ja tähelepanu äratava koosluse. Alternatiivmeedia on aja jooksul järjest rohkem esiplaanile tõusnud, eriti tänu sellele, et traditsiooniline meedia on kaotamas tarbija jaoks oma mõjujõudu – uudsed lahendused äratavad rohkem tähelepanu ning pakuvad suurepärast võimalust täpse sihtgrupini jõudmiseks. Alternatiivmeedia lahendused on mitmekülgsed ja väga laialdaste võimalustega.

Ministry of Media tooteportfell on lai, hõlmates väga erinevate asukohtade kasutamise võimalusi. Kuna alternatiivmeediat ei piira traditsioonide kammitsad, siis leiame Teile ja Teie sihtgrupile sobivad lahendused seal, kus te neid oodata ei oskagi… õhus, maal, merel, rannas, tänavatel, katustel, kaubanduskeskustes, ülikoolides, ärikeskustes, spordiklubides, rongides, bussides, kohvikutes, klubides, põrandatel, lagedel, seintel, ustel, eskalaatoritel, liftides, riiulitel, ekraanidel, peeglitel, kassadel, kärudel, tšekkidel…. piire ei ole.

Täpsema informatsiooni saamiseks pöörduge meie poole!

Eesti Tarbijateühistute Keskühistu on Eesti vanim ja suurim jaekaubanduse vallas ühiselt tegutsev grupp. ETK Gruppi kuulub 19 tarbijate ühistut, millel on omakorda kokku ligi 83 000 klientomanikku ehk ühistu liiget. ETK Gruppi kuulub 364 müügi- ja teenindusüksust üle Eesti, sealhulgas 295 toidu- ja esmatarbekauba kauplust, 255 ketikauplust (Maksimarket, Konsum, A ja O) ning 19 ehituskaubakauplust E-Ehituskeskus.

ETK poodides pakume järgmisi reklaamilahendusi:

Maksimarket:

- Põrandalahendus FloorWindo
- Turvaväravad
- Kärureklaam sees
- Kärureklaam väljas
- A3 aluse juures / A4 riiulis

- Wobbler’id
- Väravareklaam
- Riiulilahendused
- Flaierid

Konsum

- A3 aluse juures / A4 riiulis
- Riiulilahendued
- Wobbler’id toote juures
- Flaierid
- Kärureklaam raamidega
- Kärureklaam raamideta
- Turvaväravad

A ja O kauplused

- A4 formaadis reklaamid toote juures

*Reklaamikliendid ja kujunduslahendused tuleb kauplustega kooskõlastada.