Alternatiivreklaami võib defineerida kui informatsiooni edastamise võimalust igapäevases keskkonnas, kuhu traditsioonilise meediaga ei ole võimalik jõuda. Alternatiivreklaami kontseptsioon on üldiselt seotud asukoha, sisu ning uudse tehnoloogiaga. Õnnestunud alternatiivmeedia kampaania võtmeks on sõnumi ja reklaamipinna sidumine, mis võimaldab luua meeldejääva ja tähelepanu äratava koosluse. Alternatiivmeedia on aja jooksul järjest rohkem esiplaanile tõusnud, eriti tänu sellele, et traditsiooniline meedia on kaotamas tarbija jaoks oma mõjujõudu – uudsed lahendused äratavad rohkem tähelepanu ning pakuvad suurepärast võimalust täpse sihtgrupini jõudmiseks. Alternatiivmeedia lahendused on mitmekülgsed ja väga laialdaste võimalustega.

Ministry of Media tooteportfell on lai, hõlmates väga erinevate asukohtade kasutamise võimalusi. Kuna alternatiivmeediat ei piira traditsioonide kammitsad, siis leiame Teile ja Teie sihtgrupile sobivad lahendused seal, kus te neid oodata ei oskagi… õhus, maal, merel, rannas, tänavatel, katustel, kaubanduskeskustes, ülikoolides, ärikeskustes, spordiklubides, rongides, bussides, kohvikutes, klubides, põrandatel, lagedel, seintel, ustel, eskalaatoritel, liftides, riiulitel, ekraanidel, peeglitel, kassadel, kärudel, tšekkidel…. piire ei ole.

Täpsema informatsiooni saamiseks pöörduge meie poole!

Comarketi kaupluste kett alustas tegevust 2002. aasta alguses. 2011. aastaks oli Comarket kaubamärgi all 17 kauplust, lisaks on ketiga liitunud 2 teiste kaubamärkide all töötavat kauplust. Ühes kuus külastab Comarketi kauplusi 1 400 000 klienti.

Comarketites pakume järgmisi reklaamivõimalusi:

- Reklaamid stendil
- Wobbler stendil või riiulil
- Reklaam statiivil
- Reklaam hinnasiltidel
- Reklaam euroaluse piirderibal 1/4 aluse kohta

- Kaupade väljapanek eraldiseisval kampaaniariiulil
- Rahaalused
- Allkirjaalused
- Allkirjapastakate hoidjad
- Kassatšekkide tagumine külg
- Kassapulgad
- Kilekottide tagumine külg
- Reklaam sissepääsuustel
- Reklaamid ostukärudel
- Põrandakleebised
- B2 reklaamstatiivid
- Riiulilahendused

*Reklaamikliendid ja kujunduslahendused tuleb kaubanduskeskustega kooskõlastada.